|آسانسورها|قیمت آسانسور خودروبر

قیمت آسانسور خودروبر

قیمت آسانسور خودروبر (car lift) یکی از مهم ترین مولفه هایی است که بر تصمیم گیری مشتری تاثیر می گذارد. به دلیل افزایش جمعیت شهری و افزایش تردد با خودروهای شخصی و همچنین با توجه به افزایش ساخت ساختمان های چند طبقه، برای رفع کمبود پارکینگ در سطح شهر از آسانسورهای خودروبر کمک می گیرند چرا که فضای کمتری را اشغال می کنند و ایمن تر هستند. 
آسانسورهای خودرو بر در دو نوع هیدرولیکی و کششی تولید می شوند. البته قیمت آسانسور ماشین بر هیدرولیکی نسبت به نوع کششی آن تفاوت دارد. 


در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی برخی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت آسانسور ماشین بر بپردازیم: 
نوع آسانسور: این دسته از آسانسورها در دو نوع هیدولیکی و کششی تولید می شوند. 
تعداد طبقات: آسانسورهای هیدرولیکی در ارتفاع حرکت کمتر از 10 متر (تا سه طبقه) پیشنهاد می شود؛ اما آسانسور خودروبر کششی برای جابجایی در ارتفاع ساختمان های بیشتر از سه طبقه مورد استفاده است.

پیش بینی جایجایی وزن متوسط در هر انتقال: قبل از نصب حتما باید بررسی شود که به چه تعداد(تا نهایت دو دستگاه مجاز است) آسانسور خودروبر در یک ساختمان نیاز داریم. بر اساس این اطلاعات و نوع طراحی ساختمان، ظرفیت آسانسور ماشین بر در هر انتقال مشخص خواهد شد.
سرعت موردنیاز آسانسور: سرعت جابجایی موردنیاز یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین قیمت آسانسور خودروبر است و با توجه به مسایل مختلفی مثل نیاز کاربر، شلوغی محیط اطراف و نیاز منطقه، سرعت موردنیاز را تعیین می کنند. 
مشخصات و تاسیسات ساختمان: یکی از عوامل مهمی هستند که در تعیین نوع، ظرفیت و نحوه نصب آسانسور نقش دارد. 


علاوه بر این، باید به هزینه نصب و راه اندازی آسانسورهای خودروبر هم توجه کنیم. در نصب این نوع از آسانسورها، هزینه انجام مراحل زیر تعیین کننده هستند:
•    آماده سازی چاهک: عواملی مثل طول و عرض چاهک، کیفیت و نوع اجرا و سایز آهن آلات عوامل تعیین کننده هستند.
•    پیاده سازی اجسام آهنی: کیفیت، نوع اجرا، طول و عرض چاهک، سایر آهن آلات و تعداد طبقات در تعیین هزینه های پیاده سازی اجسام آهنی تاثیرگذار است.
•    نصب ریل و درب اتوماتیک: برای نصب ریل و درب اتوماتیک باید به کیفیت اجرا، نوع و اندازه ریل ها و تعداد طبقات توجه کنیم. 
•    نصب پنل، سیستم کنترل و برق کشی


تعیین قیمت آسانسور خودروبر به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و این موضوع در ایران به دلیل تغییر مداوم نرخ ارز و سیاست های اقتصادی بسیار سخت است. به همین دلیل است که هنگام نیاز باید قیمت آسانسور ماشین بر را از شرکت های معتبر استعلام بگیرید. 


شرکت اوج لیفت با سال ها تجربه در زمینه اجرا، نصب و نگهداری انواع آسانسورها و پله های برقی در مشهد، تجارب زیادی در زمینه نصب و راه اندازی آسانسورهای خودروبر دارد و تنها با تماس با مرکز فروش این سازمان و اعلام نیازهای پروژه، می توانید استعلام قیمت آسانسور خودروبر مورد نیازتان را دریافت کنید.